M236MWF1 R2

| Tauira tauira | M236MWF1 R2 |
|---|---|
| Pae Waitohu | IVO |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,23.6 inch, 1920×1080 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| M236MWF1 R2 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Whakaatu Aratau | TN, Normally White, Transmissive |
| Area Mahinga | 521.28×293.22 mm |
| Whakaahuatanga | 544.8×320.5 mm |
| Mata | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Whakatau Ratonga | 1000:1 (Typ.) |
| Ngā Tae Whakaatu | 16.7M (8-bit) , CIE1931 72% |
| Wā Whakautu | 5 (Typ.)(Tr+Td) |
| Tirohia te Angle | 85/85/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Rautanga | 60Hz |
| Momo Momo | 4 pcs CCFL Without Driver |
| Atanga Waitohu | LVDS (2 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Putanga Whakauru | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o IVO M236MWF1 R2.
IVO M236MWF1 R2 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te IVO M236MWF1 R2 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te IVO M236MWF1 R2 ranei atu IVO LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te IVO M236MWF1 R2 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
IVO M236MWF1 R2 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te IVO M236MWF1 R2 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te IVO M236MWF1 R2 ranei atu IVO LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te IVO M236MWF1 R2 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "M236MWF1 R2"
- IVO M236MWF1 R2
- M236MWF1 R2 raupapa
- M236MWF1 R2 te ahua
- M236MWF1 R2 utu
- Kaihoko M236MWF1 R2

